reklama
 
 

Ivánek se vrací na Žižkov! Pomůže do 1. ligy?

2. 6. 2014 8:47
Ivan Horník začal na Viktorii Žižkov pracovat jako generální manažer.

Praha - Vše se vrací do starých kolejí? Ve fotbalové Viktorii Žižkov to tak začíná vypadat. Po deseti letech se tam totiž na "místo činu" vrací Ivan Horník.

Bafuňář, který právě před stejným časem dostal trest za působení v rozsáhlé korupční aféře, nastoupil v žižkovském klubu do pozice generálního manažera. Z ní by měl pomoct s postupem do nejvyšší soutěže, odkud Pražané před dvěma lety naposledy spadli.

Informaci o tom přinesl deník Sport.

Horník se po uplynutí půlky desetiletého trestu zákazu činnosti ve fotbale (druhá polovina mu byla odpuštěna) pokoušel o comeback v Chomutově a Bohemians Praha, v obou případech však šlo o krátké štace.

Ve Viktorii má Horník na starost kompletní sportovní úsek od mládeže po posily, na nichž už začal pracovat. Předpovědi, že by plánoval obnovit své nekalé praktiky, však rezolutně odmítá. "To úplně vylučuju," slibuje Horník.

"U nás ta věc nemůže nastat!" přidává se majitel klubu Luděk Vinš. "Nedokážu si představit, že by si to dneska a speciálně u nás někdo dovolil. To by byla sebevražda. Jestli jsme byli pod drobnohledem, tak teď budeme pod mikroskopem," uvědomuje si.

Žižkovští naposledy působili v 1. lize v sezoně 2011/12, po níž sestoupili. Letos ve Fotbalové národní lize skončí nejlépe čtvrtí.

autor: Sport | 2. 6. 2014 8:47

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama