Inter opět ztratil, v Bergamu jen remizoval

29. 10. 2013 23:17
Fotbalisté Interu Milán hráli v předehrávce 10. kola na hřišti Bergama nerozhodně 1:1. V posledních pěti zápasech Serie A tak počtvrté ztratili body, když třikrát remizovali a jednou prohráli.
Juan Jesus a German Denis bojují o míč v zápase Bergamo - Inter Milán
Juan Jesus a German Denis bojují o míč v zápase Bergamo - Inter Milán | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Interu Milán hráli v dnešní předehrávce 10. kola italské ligy na hřišti Bergama nerozhodně 1:1. Nerazzurri tak v posledních pěti zápasech Serie A počtvrté ztratili body, když třikrát remizovali a jednou prohráli.

Inter vedl od 16. minuty po brance Ricarda Gabriela Álvareze, domácí Atalanta však ještě do přestávky vyrovnala díky zásahu Germána Denise. Hosté tak prodloužili čekání na výhru v Bergamu, kde naposledy zvítězili před pěti lety.

Milánský celek je po remíze na čtvrté příčce s tříbodovou ztrátou na třetí Juventus a druhou Neapol. Na vedoucí AS Řím ztrácí Inter osm bodů. Bergamu patří osmá příčka.