FOTO Bayern - Barca 9:0. Katalánci neměli ani potřetí šanci

V devíti přípravných zápasech pod vedením nového kouče Pepa Guardioly vyhrál všechny zápasy při celkovém skóre 61:3
Za vítěze se už ve 14. minutě zápasu trefil kapitán Philipp Lahm, jehož Guardiola překvapivě vytáhl do zálohy.
V 87. minutě pak po rychlé křídelní akci výhru Baernu potvrdil chorvatský útočník Mario Mandžukič.
Domácí tak vítězstvím triumfem získali do svého držení pohár Uliho Hoenesse, šéfa klubu (vpravo). Předávání poháru se zúčastnil i jeho předchůdce v roli šéfa klubu a někdejší spoluhráč z Bayernu Franz Beckenbauer.
Reuters Sport Reuters, Sport
25. 7. 2013 7:00
Fotbalisté Bayernu Mnichov v repríze semifinále loňského ročníku Ligy mistrů s přehledem porazili 2:0 FC Barcelonu. Katalánský celek ale přijel do Bavorska s třetiligovým béčkem.

Mnichov - Fotbalisté Bayernu Mnichov v repríze semifinále loňského ročníku Ligy mistrů s přehledem porazili 2:0 FC Barcelonu.

Katalánský celek, který přijel do Bavorska převážně s juniorským výběrem, prohrál i třetí vzájemný zápas v řadě při skóre 0:9.