Fotbalová "loupež" pod dohledem dronu. Real i Wolfsburg vyhrály venku

Prohlédněte si fotografie ze středečních úvodních zápasů osmifinále Ligy mistrů, v nichž na hřišti soupeře vyhráli fotbalisté Realu Madrid i Wolfsburgu.
Na triumfu Realu Madrid v Římě v poměru se gólem podílel i kanonýr.
Také Wolfsburg si v Gentu vytvořil dobrou výchozí pozici pro odvetu, byť z jasného vedení 3:0, mu nakonec zbyl "jen" triumf 3:2.
První šanci v Římě, kde rozhodovali čeští sudí v čele s Pavlem Královcem, si v 17. minutě vypracovali domácí, El Shaarawy však zblízka přestřelil.
Real častěji držel míč, ale k zakončení se moc nedostával.  Až po půlhodině hry Marcelův volej těsně minul tyč. Španělský tým tak poprvé od roku 2011 za první poločas v LM nevyslal jedinou střelu na branku.