"Transparentní fotbal" i normalizační déjà vu. Sociální sítě lakonicky hodnotí valnou hromadu FAČR

František Typovský František Typovský
13. 12. 2017 14:52
Úterní valná hromada Fotbalové asociace ČR místy připomínala tragikomedii. Dohady o stanovách, volbě předsedy a místopředsedy či vystoupení ukrajinského viceprezidenta UEFA Surkise, který Česku pohrozil normalizační komisí, korunovaly sjezd těch nejvyšších fotbalových funkcionářů. Není se čemu divit, že se dění v Nymburce řešilo na internetu. Projděte si ty nejzajímavější reakce na valnou hromadu ze sociálních sítích.

Nymburská zastávka

Valná hromada se konala v nymburském sportovním centru. V momentě, kdy jste dorazili na autobusovou zastávku se stejným názvem, vystoupili jste uprostřed pole. Málokdo ještě ráno tušil, že tato fotka pusté krajiny dokonale vystihuje průběh celé hromady…

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy