Františku, nezapomeneme! Tak Plzeň oslavila památku Rajtorala výhrou na Duklou

František Rajtoral se zapsal do srdcí plzeňských fanoušků, o to byla vzpomínka na něj při utkání s Duklou Praha emotivnější.
Před sobotním ligovým zápasem s Duklou běželo na stadionu vzpomínkové video,...
... které fanoušci doprovodili téměř čtyřminutovým potleskem ve stoje, mnozí přitom měli slzy v očích.
Příznivci Viktorie vzpomínali na Rajtorala celý týden.
Před stadionem vzniklo pietní místo, na kterém zapálili stovky svíček a kam nanosili vzpomínkové předměty.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
30. 4. 2017 0:12
Podívejte si, jak si fanoušci i hráči Viktore Plzeň připomněli při zápase s pražskou Dukou tragicky zesnulého Františka Rajtorala. Jeho památku na hřišti oslavili výhrou.
 

Právě se děje

před 33 minutami

Hokejisty Slavie bude po Říhovi trénovat Štrba

Novým trenérem hokejistů prvoligové Slavie se stal Martin Štrba. Na střídačce nahradí Miloše Říhu mladšího, jemuž skončila smlouva a klub již v polovině března avizoval, že s ním dále nepočítá. Štrbovým asistentem bude další bývalý útočník Jiří Doležal, trenérem brankářů zůstal Roman Málek. Pražané o tom informovali na webu.

"Martina Štrbu jsme si vytipovali jako mladého progresivního trenéra, který má ambice a potenciál. Jeho výhodou je také to, že má za sebou úspěšnou hráčskou kariéru," řekl sportovní manažer Jiří Veber.

Čtyřiačtyřicetiletý Štrba trénoval naposledy rovněž ve druhé nejvyšší soutěži Chomutov. S Piráty se dohodl na odchodu koncem listopadu. V minulosti pracoval jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde působil rovněž u mládeže.

Další zprávy