Limberský nadával rozhodčím do klaunů, Slavia si v Jablonci zahrála chlebovanou

yac yac
7. 10. 2019 12:15
Dvanácté ligové kolo opět rozvlnilo sociální sítě. Podívejte se na ty nejlepší glosy dění na fotbalových trávnících.

Událostí kola se stala porážka Plzně v Mladé Boleslavi, kterou jen těžce nesl zraněný David Limberský. Po odpískání penalty, z níž skóroval Komličenko na 2:1, dokonce na Instagramu hrozil koncem kariéry. 

 

Právě se děje

před 12 minutami

Bývalý kanonýr Henry bude trénovat v MLS Montreal

Bývalá francouzská fotbalová hvězda Thierry Henry se vrací jako trenér do severoamerické MLS. Mistr světa a Evropy podepsal dvouletou smlouvu s opcí s klubem Montreal Impact.

Dvaačtyřicetiletý Henry ukončil kariéru právě v MLS v dresu New York Red Bulls v roce 2014. Na loňském mistrovství světa byl někdejší kanonýr Arsenalu jako asistent trenéra Belgie, která skončila v Rusku třetí. Loni v říjnu převzal svůj bývalý klub Monako, ale už v lednu byl po pouhých dvou výhrách z 12 ligových zápasech propuštěn.

"Trénovat Montreal Impact je pro mě velká čest. Ligu dobře znám, zažil jsem v ní mnoho krásných momentů," uvedl Henry, jemuž se právě proti Montrealu dařilo ze všech týmů MLS nejvíce - v pěti zápasech mu vstřelil devět gólů.

před 15 minutami

Ministerstvo zahraničí si dnes předvolalo ruského velvyslance kvůli zařazení organizace Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací.

Ministerstvo zahraničí si dnes předvolalo ruského velvyslance kvůli zařazení organizace Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací.

Další zprávy