Zaskočí Olayinka u Limberského za vánoční stromeček? A Spartu prý vynuluje i rolbař

yac yac
25. 2. 2020 5:55
22. kolo fotbalové Fortuna:Ligy přineslo další porážku Sparty, hattrick Pavla Buchy i podivuhodný účes Petera Olayinky. Podívejte se, jak na to reagovali glosátoři na sociálních sítích.

Tématem 22. kola se stala další porážka Sparty, která padla 0:1 v Olomouci. Potřetí v řadě navíc nedala gól, což se jí stalo po 37 letech. 

 

Právě se děje

před 3 minutami

Útočník s nožem na jihovýchodě Francie zabil dva lidi, dalších sedm zranil

Dva lidi dnes zabil útočník s nožem na jihovýchodě Francie. Dalších sedm osob je zraněno, z toho nejméně jedna je ve vážném stavu. Informuje o tom agentura AFP s odvoláním na zdroje blízké vyšetřování. Podezřelým z útoku je 33letý muž, který by zadržen. Motiv jeho činu je zatím neznámý.

Útočník podle zdrojů zaútočil dnes ráno ve městě Romans-sur-Isère v jednom z místních obchodů a před ním, kde stáli ve frontě zákazníci.

Podle místních médií je zadržený súdánský občan, který žádal ve Francii o azyl. Policie ho zadržela na místě. Případ zkoumá také francouzské zastupitelství pro boj s terorismem, podle některých zdrojů muž údajně při útoku křičel Alláhu akbar (arabsky Bůh je veliký).

Zdroj: ČTK
Další zprávy