Rozhodčí sekali chyby, ale co ten Kayambol? Vrba prý vyčichl jako Pochettino

yac yac
25. 11. 2019 11:58
Podívejte se na ty nejzajímavější reakce na 17. kolo fotbalové Fortuna:Ligy, v němž kolísali favorité a arbitři kupili chybu za chybou.

Sedmnácté ligové kolo začalo slibnou přestřelkou na Letné, kde Sparta hrála zejména vinou vlastních školáckých chyb s Českými Budějovicemi 3:3. V závěru utkání sice měla kopat penaltu, ale hlavní rozhodčí Emanuel Marek byl jiného názoru. 

 

Právě se děje

před 6 minutami

Na počest zesnulého předsedy Senátu Kubery bude pondělí 3. února v Česku dnem státního smutku. Usnesení vlády ukládá vyvěšení vlajek na půl žerdi.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 19 minutami

Šéf ČTÚ rezignoval kvůli aukci 5G kmitočtů

Předseda Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Jaromír Novák dnes rezignoval. Důvodem je snaha ministerstva průmyslu a obchodu změnit podmínky aukce kmitočtů pro mobilní sítě 5G. Novák to uvedl v rezignačním dopise zveřejněném na Twitteru.

Ministerstvo vedené vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO) dnes vládě předložilo materiál o dalším směřování aukce, který s ČTÚ jako organizátorem soutěže nekonzultovalo. Novák stál v čele regulačního úřadu od roku 2013. Předtím působil na ministerstvu průmyslu jako ředitel divize digitální ekonomiky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy