Tady se měl hrát fotbal. Maskot Klokanů mohl ukázat jen zmrzlé hřiště

V Ďoličku se místo ligového fotbalu jen řešilo, proč si hráči Bohemians 1905 a Plzně nezahráli.
Podle rozhodčího Radka Příhody by namrzlý trávník na stadionu v Ďolíčku mohl ohrozit zdraví hráčů.
Sudí o ukončení rozhodl až zhruba čtvrt hodiny před výkopem.
Na trávníku se i přes vyhřívání objevily edové plochy.
Šlo už o čtvrté odložené utkání v této ligové sezoně, naposledy se v pátek kvůli sněhové kalamitě nehrála předehrávka Jablonce s Hradcem Králové.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
3. 12. 2016 20:59
Podívejte se na fotografie z vršovického Ďolíčku, kde diváci v sobotu večer marně čekali na zápas Bohemians 1905 s16 lídrem tabulky z Plzně. Kvůli špatnému stavu hrací plochy se duel 16. kola nehrál.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Evropská komise podle Havlíčka odblokovala 18 miliard korun na projekty programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Evropská komise podle vicepremiéra a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) odblokovala 18 miliard korun, které zadržovala na projekty v problémovém Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. EK platby pozastavila loni na jaře kvůli vysoké chybovosti. Podle vicepremiéra není jasné, kdy peníze proplatí.

"Před chvílí přišla esemeska, že byl dnes odpoledne odblokován ten zadržovaný peníz, těch 18 miliard korun," uvedl Havlíček. Jeho úřad prý čtyři měsíce vše dokládal unijním auditorům, kteří nakonec žádnou chybu neobjevili. "O nic nepřijdeme v tuto chvíli. Teď je jenom otázka, kdy nám ty peníze pošlou," uvedl Havlíček.

Peníze už ministerstvo průmyslu a obchodu dalo firmám, které o ně žádaly pro své projekty z problémového programu. Projekty se často uskutečňují po etapách, a tak se i na základě jednotlivých žádostí o platbu hradí. EK platby proplácí zpětně.

Další zprávy