Liberec loví posily, získal Breznaníka, Brabce zkouší

Sport Sport
Aktualizováno 23. 2. 2015 11:51
Fotbalisty Liberce posílí v boji o záchranu slovenský záložník Michal Breznaník
Michal Breznaník
Michal Breznaník | Foto: Eduard Erben

Liberec - Fotbalisty Liberce posílí v boji o záchranu slovenský záložník Michal Breznaník. Bývalý hráč Slovanu se pod Ještěd vrací na hostování do konce sezony ze Sparty. Oba kluby to dnes oznámily na webu.

Devětadvacetiletý levý záložník hrál za Liberec už v letech 2010 a 2012, kdy patřil k oporám při zisku titulu. V 55 ligových zápasech dal 16 branek. Poté odešel do ruského Permu. Loni v létě zamířil do Sparty, na podzim se však i vinou zranění neprosadil. Nyní se jde rozehrát do Liberce, který je na předposledním místě tabulky.

Ve hře je také příchod sedmatřicetiletého beka Ericha Brabce, který je bez angažmá poté, co se na konci podzimu rozešel s Bohemians 1905. Brabec už dnes s týmem trénoval, ovšem definitivně jeho přestup ještě potvrzen není.

 

Právě se děje

před 44 minutami

ÚOHS povolil vstup francouzského investora do on-line supermarketu Rohlik.cz

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil vstup francouzského investora Partech Partners SAS do společnosti Velká Pecka, která provozuje on-line supermarket Rohlik.cz. Úřad o tom informoval ve čtvrtek v tiskové zprávě.

"K navrhovanému spojení soutěžitelů dochází zejména v oblasti on-line maloobchodního prodeje potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby," uvedl úřad ve zprávě. Francouzská společnost bude firmu kontrolovat společně s jejím většinovým majitelem Tomášem Čuprem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy