Boss Gottvald přerušil kvůli zdraví působení v Sigmě

ČTK ČTK
9. 7. 2012 18:33
Šestašedesátiletý funkcionář musí na operaci. Klub o tom informoval na svém webu s tím, že Gottvaldův návrat do práce není vyloučen.
Jana Gottvalda vyřadí na několik měsíců z práce zdravotní potíže
Jana Gottvalda vyřadí na několik měsíců z práce zdravotní potíže | Foto: ČTK

Olomouc - Z neupřesněných zdravotních důvodů opouští Jan Gottvald funkci sportovního manažera fotbalistů Sigmy Olomouc. Šestašedesátiletý funkcionář musí na operaci. Klub o tom informoval na svém webu s tím, že Gottvaldův návrat do práce není vyloučen.

Bývalý místopředseda Českomoravského fotbalového svazu a strůjce drnovického fotbalového vzestupu v 90. letech nastoupil do olomouckého angažmá v zimě. Po půlroce však na vlastní žádost v klubu skončil.

"Panu Gottvaldovi bylo lékaři doporučeno, aby v letních měsících absolvoval operaci. Manažerská funkce ve fotbale není jednoduchá, je to od rána do večera, soboty neděle, je to náročné. Ale dál s námi může, a věříme, že bude spolupracovat i potom. Určitě neodešel tak, že už se tady neobjeví," řekl na olomouckém webu místopředseda představenstva klubu Jaromír Gajda.

Gottvald se během půlročního působení spolupodílel na triumfu Olomouce v Poháru České pošty i poklidné záchraně v nejvyšší soutěži, byť Sigma byla i kvůli odečtu devíti bodů za údajnou korupci po podzimu na sestupovém patnáctém místě.

 

Právě se děje

Další zprávy