Bosančiče teď Liberec Genku nepůjčí, angažoval Ukrajince

23. 6. 2012 13:45
Liberec pustil Gebre Selassieho, další oslabování neplánuje
Srbský záložník Liberce Miloš Bosančič v utkání s Baníkem Ostrava
Srbský záložník Liberce Miloš Bosančič v utkání s Baníkem Ostrava | Foto: Dalibor Sosna

Liberec - Padlo definitivní slovo: Slovan Liberec teď technického záložníka Miloše Bosančiče belgickému Genku nepůjčí. Možná později.

"Genk měl eminentní zájem o Bosančičovo hostování, ale Liberec se teď před kvalifikací Ligy mistrů už nechce víc oslabovat," říká Martin Říha, který srbského záložnka zastupuje.

Podobně jako Michala Breznaníka, který má spoustu nabídek zejména z východní Evropy, ale Liberec už přes cestu vedoucí z klubu spustil závoru.

Zelenou k odchodu dostal jen reprezentant Theo Gebre Selassie, kterého získal Werder Brémy. Televize Nova tvrdí, že za 28 milionů korun, německé weby mluví o 2 milionech eur, což by znamenalo asi 50 milionů korun.

Uvidí se po kvalifikaci Ligy mistrů

Stále však není vyloučeno, že by Bosančič Genk nemohl v této sezoně posílit. Uvidí se, jak se bude Liberci dařit v kvalifikaci Ligy mistrů, podle aktuální situace se pak věc kolem Bosančiče může řešit dál.

Slovan Liberec navázal spolupráci s ukrajinským velkoklubem Dynamem Kyjev. Jako první vlaštovka plánované rozsáhlejší kooperace přišel pod Ještěd na hostování záložník Evžen Morozenko, který dosud působil v dynamovské druholigové rezervě a patří do širšího kádru ukrajinské "jedenadvacítky".

 

Právě se děje

Další zprávy