Barcelona vyhrála sedmý zápas v řadě, proti Vigu jí stačila trefa Pedriho

9. 10. 2022 23:05
Fotbalisté Barcelony v 8. kole španělské ligy porazili doma Celtu Vigo 1:0 a vyhráli posedmé za sebou. V 17. minutě rozhodl Pedri. Celta Vigo měla v závěru několikrát velmi blízko k vyrovnání, ale domácí podržel brankář Ter Stegen.
Pedri
Pedri | Foto: Reuters

Barcelona vede tabulku o skóre před Realem Madrid. V příštím kole se na madridském Santiago Bernabeu odehraje přímý souboj obou odvěkých rivalů.

Betis Sevilla v lize opět ztratil a klesl na páté místo. Svěřenci Manuela Pellegriniho proti Valladolidu uhájili bezbrankovou remízu, přestože od 35. minuty hráli bez vyloučeného Pezzella. Betis, který se ještě po šestém kole držel třetí za Realem a Barcelonou, dohrával podruhé za sebou bez vyloučeného stopera.

San Sebastian porazil Villarreal 1:0 a připsal si první domácí vítězství v ligové sezoně. Popáté se trefil španělský záložník Brais Méndez. Domácí vyhráli třetí ligový zápas v řadě a v tabulce figurují na šestém místě.Villarreal je devátý.

Španělská fotbalová liga - 8. kolo:

Valladolid - Betis Sevilla 0:0, Cádiz - Espaňol Barcelona 2:2 (41. Chust, 78. Pérez - 51. a 67. Joselu), San Sebastian - Villarreal 1:0 (33. Méndez), FC Barcelona - Celta Vigo 1:0 (17. Pedri).

1. FC Barcelona 8 7 1 0 20:1 22
2. Real Madrid 8 7 1 0 19:7 22
3. Bilbao 8 5 2 1 17:5 17
4. Atlético Madrid 8 5 1 2 14:7 16
5. Betis Sevilla 8 5 1 2 10:5 16
6. San Sebastian 8 5 1 2 13:11 16
7. Valencie 8 4 1 3 14:8 13
8. Pamplona 8 4 1 3 9:8 13