Baník znovu nedal Příbrami gól. A v poháru končí

Sport Sport, Red Spo
27. 10. 2009 18:40
Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:0

Ostrava - Působení Baníku Ostrava v letošním ročníku Ondrášovka Cupu je u konce.

Současný třetí celek Gambrinus ligy nedokázal v úterní odvetě čtvrtého kola smazat proti Příbrami předchozí porážku 0:2 a po výsledku 0:0 se s účinkováním v soutěži loučí.

Hosté nastoupili do utkání s precizní defenzivní taktikou a Baníku se dlouho nedařilo tento obranný blok prolomit.

První výraznou šanci tak měli svěřenci Miroslava Koubka až v devětadvacáté minutě, kdy si na centr Řezníka naskočil Kraut, ovšem brankáře Krbečka zachránilo břevno.

Obraz hry se následně nezmenil ani po přestávce. Příbram chytře kouskovala hru a Baník si kromě územní převahy nedokázal vypracovávat brankové příležitosti.

Blízko úvodní trefy byl sice po hodině hry Tchuř, jenže jeho povedenou ránu Krbeček vyrazil. Příbramský brankář si následně úspěšně vedl i proti dalšímu pokusu Ličky.

A když ho tři minuty před koncem zastoupil při závaru na brankové čáře jeden z hostujících obránců, mohla Příbram po závěrečném hvizdu slavit postup do čtvrtfinále.

FC Baník Ostrava - 1. FK Příbram 0:0