Baník znovu nedal Příbrami gól. A v poháru končí

Sport Sport, Red Spo
27. 10. 2009 18:40
Baník Ostrava - 1.FK Příbram 0:0

Ostrava - Působení Baníku Ostrava v letošním ročníku Ondrášovka Cupu je u konce.

Současný třetí celek Gambrinus ligy nedokázal v úterní odvetě čtvrtého kola smazat proti Příbrami předchozí porážku 0:2 a po výsledku 0:0 se s účinkováním v soutěži loučí.

Hosté nastoupili do utkání s precizní defenzivní taktikou a Baníku se dlouho nedařilo tento obranný blok prolomit.

První výraznou šanci tak měli svěřenci Miroslava Koubka až v devětadvacáté minutě, kdy si na centr Řezníka naskočil Kraut, ovšem brankáře Krbečka zachránilo břevno.

Obraz hry se následně nezmenil ani po přestávce. Příbram chytře kouskovala hru a Baník si kromě územní převahy nedokázal vypracovávat brankové příležitosti.

Blízko úvodní trefy byl sice po hodině hry Tchuř, jenže jeho povedenou ránu Krbeček vyrazil. Příbramský brankář si následně úspěšně vedl i proti dalšímu pokusu Ličky.

A když ho tři minuty před koncem zastoupil při závaru na brankové čáře jeden z hostujících obránců, mohla Příbram po závěrečném hvizdu slavit postup do čtvrtfinále.

FC Baník Ostrava - 1. FK Příbram 0:0
Baník:
Buček - Řezník, Neves, Neuwirth, Tchuř - Kraut, Marek, Lička - Wojnar, Varadi, Zeher.
Příbram: Štochl, Tarczal, Šmejkal, Huňa, Videgla, Müller, Nohýnek, Plašil, Dort, Klesa.
Zápas jsme sledovali minutu po minutě ON-LINE ZDE:

Aktualizováno před 24 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.