Bale, Eto´o, Luiz i zoufalý Arsenal. Konec přestupů se blíží

Gareth Bale je jedním z mnoha, kdo by ještě mohli změnit v létě 2013 dres. Podívejte se na výběr těch deseti největších možných přestupů, které se mohou před 2. zářím uskutečnit.
Gareth Bale je na fotbalovém trhu stále tím nejžhavějším zbožím. Alespoň co se týče ceny. Mocně by ho do týmu chtěli v Realu Madrid, ale astronomická suma pohybující se kolem 110 milionů eur je zatím na španělské giganty moc. Podle posledních (nepotvrzených) zpráv už je ale dohoda na spadnutí - krom peněz by totiž "Bílý balet" měl do severního Londýna poslat i Fabia Coentraa.
Podobný případ jako Bale je i Wayne Rooney - o nějž se zajímá Chelsea (a trochu ještě plápolá naděje Arsenalu). V přípravě toho nespokojený útočník Manchesteru United stejně jako Bale moc neodehrál a také v prvním ligovém kole proti Swansea jen střídal (ale stihl nahrát na dvě branky).
Místo Rooneyho by mohl do Manchesteru zamířit Marouane Fellaini z Evertonu. David Moyes, který dříve tento klub vedl a Fellainiho si přetáhl z Belgie, už dokonce za něj (a kolegu Bainese) stihl Evertonu nabídnout 28 milionů liber, ale byl promptně odmítnut, neboť tato nabídka byla údajně příliš nízká.
Na prodej je také útočník Anži Samuel Eto'o, někdejší hvězda Barcelony či Interu. Tržní cena dvaatřicetiletého kamerunského forvarda se pohybuje kolem 22 milionů eur, nicméně zájemce o jeho služby se zatím nenašel.
Foto: Reuters
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
21. 8. 2013 14:30
Podívejte se na deset velkých jmen, která by ještě v průběhu léta mohla změnit dres. Přestupní okno končí druhého září.

Praha - Podívejte se na deset velkých jmen, která by ještě v průběhu léta mohla změnit dres. Přestupní okno končí druhého září.

 

Právě se děje

Další zprávy