FOTO Kung-fu Čech a Ježíškové v dresech Arsenalu a ManCity

Hodně zajímavý a gólově bohatý program přinesla sobota ve 12. kole anglické Premier League. V osmi zápasech padlo 29 branek, ani jeden duel neskončil 0:0. Nejvíce branek viděli fanoušci na Emirates Stadium, kde Arsenal hostil v derby Tottenham, v jehož dresu přijel bývalý kanonýr Emanuel Adebayor.
A přestože v 10. minutě otevřel skóre zápasu, příliš si na hřišti radosti neužil. O osm minut později viděl za hrubý faul červenou kartu a zápas pro něj skončil...
...Navíc Arsenal přesilovku využil, zápas otočil a nakonec slavi vysoké vítězství 5:2.
Příliš povedené odpoledne nezažili ani fotbalisté Chelsea. Třetí tým soutěže prohrával od 10. minutě minuty na hřišti West Bromwiche po gólové hlavičce Longa.