Dusno v hledišti i na hřišti. Turci pískali a házeli kelímky, ale česká pouť skončila

... a v samotném závěru zápasu i na hřišti.
Místo bouřlivé podpory spíše pískali na české hráče. Když jim teklo do bot, tak na hřiště házeli kelímky. Jenže Češi hráli v Hamburku v klíčovém duelu turnaje od 20. minuty bez vyloučeného Antonína Baráka.
V případě prohry by Turci na Euru dohráli, ale namísto toho ve čtvrté minutě nastavení rozhodl střídající Cenk Tosun.
Češi nakonec tureckému soupeři podlehli 1:2 a do vyřazovací fáze nepostoupili. Ve skupině byli poslední. Turečtí fanoušci měli vytvořit svým oblíbencům takřka domácí prostředí, ale od začátku u nich byla cítit nervozita.
Reuters Sport Ondřej Zoubek Reuters, Sport, Ondřej Zoubek
26. 6. 2024 23:33
Trilogie hrůzy pro českou fotbalovou reprezentaci se uzavřela. V Hamburku stejně jako v letech 2008 a 2016 zhasly její naděje na postup ze skupiny Eura v zápase proti Turecku. Prohlédněte si fotografie z posledního utkání českých fotbalistů na turnaji.