Fantastický hromadný závod pro Slovensko. Vítězku Kuzminovou doplnila druhá Fialková

Anastasia Kuzminová zvítězila v hromadném závodě před Paulinou Fialkovou.
Oba čeští biatlonisté pronikli do elitní desítky v závodě s hromadným startem v Novém Městě na Moravě.
... a Michal Krčmář desáté místo.
Králem Světového poháru na Vysočině se stal Nor Johannes Thingnes Bö, který po sprintu a stíhačce ovládl i poslední závod.
V neděli vyhrál o tři čtvrtě minuty.
Foto: Luboš Vácha
ČTK ČTK
Aktualizováno 23. 12. 2018 15:27
Závěrečný závod s hromadným startem na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě skončil dvojnásobným triumfem slovenských biatlonistek Anastasie Kuzminové a Paulíny Fialkové.

Kuzminová první hromadný závod žen v této sezoně vyhrála a Fialková se prodrala na druhé místo. České reprezentantky v posledním závodě Světového poháru v Novém Městě na Moravě nestartovaly.

Zvítězila Anastasia Kuzminová před Paulínou Fialkovou, na stupních vítězů je doplnila francouzská reprezentantka Anais Chevalierová.

České reprezentantky se mezi třicítku účastnic nekvalifikovaly a nemohly případně navázat na triumf Gabriely Koukalové, která na Vysočině ovládla hromadný závod před dvěma lety.

Vítězce pátečního sprintu a sobotního stíhacího závodu Marte Röiselandové z Norska se nepodařilo napodobit krajana Johannese Thingnese Böa, který v Novém Městě zkompletoval vítězný hattrick. S pěti chybami na střelnici doběhla třináctá.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy