Adam Jánoš

Rozhodčí Berka měl v Ostravě vyloučit i opavského Mondeka

Sudí Ondřej Berka podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR měl v závěru pátečního utkání 18. kola první ligy mezi Ostravou a Opavou (0:0) vyloučit také hostujícího Karola Mondeka. Červenou kartu ve slezském derby dostal jen domácí Adam Jánoš.

Mondek sice v 88. minutě skluzem vypíchnul míč Damemu Diopovi, ale následně podrážkou kopačky trefil holeň ostravského útočníka. Berka chyboval, když slovenskému záložníkovi pouze odpískal faul a nedal mu druhou žlutou kartu.

Komise rovněž Berkovi vytkla, že ve 40. minutě udělil Jánošovi po souboji s opavským Filipem Součkem nejprve druhou žlutou kartu a až po intervenci videorozhodčího a přezkoumání situace ukázal domácímu středopolaři za facku soupeři rovnou červenou kartu.

K dalším zápasům a výkonům sudím v 18. ligovém kole se komise rozhodčích ve svém komuniké ze zasedání nevyjádřila.

Poslední kolo před pauzou začalo bez branek. Baník je po remíze s Olomoucí třetí
Česká liga

Baník byl ve dvoustupňovém mrazu aktivnější a měl blíže ke gólu, ale Stronati v největší šanci proti Olomouci hlavičkoval do spojnice tyče a břevna.
Baník zásluhou Jánoše vyhrál v Teplicích a posunul se na třetí místo před Spartu
Česká liga

Ostravští fotbalisté se po vítězství 1:0 v Teplicích posunuli na třetí místo před pražskou Spartu. Hubenou výhru Baníku vystřelil Adam Jánoš.
Ani dvě porážky sparťanskému kouči Ščasnému nezkazily náladu
Fotbal

Sparťanský trenér Zdeněk Ščasný je i přes dvě po sobě následující porážky s výkonem svých svěřenců spokojen.
Dohodnuto: Šural do Sparty, do Liberce miliony, Karafiát a Pulkrab na zkoušku
Fotbal

Fotbalová Sparta už se s Libercem dohodla na detailech vyrovnání za přestup reprezentanta Josefa Šurala.
Lvíčata před ME: Fotbalu jsem dal život, říká Gattuso Jánoš
Fotbal

Podívejte se na medailonek Adama Jánoše, záložníka české fotbalové jednadvacítky.