Serenina smutná první noční, diváci odešli. Roger se vrátil a polská senzace létala

Roger Federer po šestnácti měsících na grandslamovém turnaji. Serena Williamsová na první night session historie. Podívejte se na fotky.
Druhý den grandslamového Roland Garros přinesl šok. Naomi Ósakaová, světová dvojka, se po kritické reakci na svůj bojkot tiskových konferencí rozhodla raději odstoupit z turnaje. Odhalila, že trpí depresemi a sociální úzkostí.
Roger Federer je zpět. Švýcarský šampion, který za pár měsíců oslaví 40. narozeniny, nastoupil na grandslamovém podniku po dlouhých šestnácti měsících. A svůj comeback si pořádně užil.
Šwiateková si věří. Favorizovaná polská teenagerka v den, kdy přestala být teenagerkou, udělala první krok k obhajobě loňského senzačního titulu.
Zpět k Rogerovi. Švýcarský velikán a dvacetinásobný šampion z podniků velké čtyřky pobavil diváky mimo jiné i tímhle tweenerem.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
1. 6. 2021 9:41
French Open v Paříži pokračovalo dalšími zápasy prvního kola. Do hry se dostali Roger Federer, obhájkyně titulu Iga Šwiateková či při první night session v historii turnaje Serena Williamsová. Podívejte se na fotografie.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

V Pardubicích došlo ke srážce sanitky s autem, dva záchranáři jsou zraněni

Sanita zdravotnické záchranné služby a osobní auto se dnes před polednem srazily na světelné křižovatce v centru Pardubic. V sanitě jeli dva záchranáři, kteří utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice. Žádného pacienta nevezli. V osobním autě jeli dva dospělí a dvě děti, nikdo z nich zraněn nebyl. ČTK to řekla mluvčí policie Dita Holečková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy