Kličko uboxoval další obhajobu, Jennings byl silným soupeřem

Prohlédněte si galerii z vítězné obhajoby Vladimira Klička, který v zápase s Bryantem Jenningsem udržel pásy asociací WBA (Super), WBO a IBF.
Ukrajinský boxer v něm znovu obhájil tak pásy organizací WBA (Super), WBO a IBF.
Devětatřicetiletý Kličko se vrátil boxovat do Ameriky po sedmi letech a ve svém 67. zápase v profiringu byl výrazným favoritem.
O devět let mladší a dosud neporažený Američan mu však bez větších problémů vzdoroval celých dvanáct kol, mnohem lépe než předchozí soupeři.
Sedmnáct tisíc diváků ve vyprodané Madison Square Garden, mezi nimiž nechyběli předchozí mistři světa ani herec Bruce Willis, čekalo na Kličkovo pověstné "ocelové kladivo" marně.
Foto: ČTK
Sport Sport
26. 4. 2015 9:36
Prohlédněte si galerii z vítězné obhajoby Vladimira Klička, který v zápase s Bryantem Jenningsem udržel pásy asociací WBA (Super), WBO a IBF.

Více o zápase Vladimira Klička s Bryantem Jenningsem čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Disney změnil jména filmových studií, už neobsahují označení Fox

Americký zábavní gigant Walt Disney se rozhodl změnit jména filmových studií, která loni získal od společnosti 21st Century Fox. Z jejich názvu vypustí označení Fox. Studia The 20th Century Fox tak nově ponesou jméno The 20th Century, zatímco z Fox Searchlight Pictures se stanou jen Searchlight Pictures. Podle časopisu Variety nechce být Disney spojován se jménem mediálního magnáta Ruperta Murdocha, který vlastní konzervativní stanici Fox News. Ta mimo jiné podporuje republikánského prezidenta Donalda Trumpa, kdežto Hollywood je považován za baštu liberálů. "Jméno Fox rovná se Murdoch, a to je toxické," cituje časopis Variety nejmenovaného zástupce Disneyho.

Zdroj: ČTK/Variety
Další zprávy