Grafová: Knihu neplánuji. Neumím se otevřít jako Andre

ČTK ČTK
8. 6. 2011 18:00
Andre je pro životopis mnohem vhodnější osobnost
Steffi Grafová
Steffi Grafová | Foto: Jan Langer

Praha - Německá tenistka Steffi Grafová nemá v plánu, že jednou napodobí svého manžela Andre Agassiho a jako on napíše knihu o svém životě a úspěšné kariéře.

Američan předloni vydal biografii nazvanou Open, v které odhalil mnoho věci; mimo jiné, že nosil příčesek nebo dokonce užíval rekreační drogu.

"Ne, ne, ne, nic neplánuji," uvedla Grafová po úterní exhibici Advantage Tennis IV, v které se v pražské O2 areně představila ve smíšené čtyřhře společně s manželem Agassim.

Grafovou odrazuje, kolik úsilí stálo Agassiho dát dohromady knihu Open. "Bylo to pro něj hodně emotivní období. Navíc si myslím, že je pro to mnohem vhodnější osobnost, já bych se nedokázala tolik otevřít, bylo by mi to nepříjemné," řekla Grafová.

Čtěte také:
Nervózní Berdych se znovu trápil, ale Hernycha udolal

Rodačka z Mannheimu, jejíž největší zbraní byl drtivý forehand, nenašla ve své kariéře přemožitelku na 107 turnajích včetně 22 grandslamových.

Vedle šesti titulů z Paříže se čtyřikrát radovala v Austrálii, pětkrát na US Open a sedmkrát ve Wimbledonu. Kromě toho pětkrát vyhrála Turnaj mistryň. V čele ženského žebříčku strávila celkem 377 týdnů, což nemá obdoby mezi ženami ani mezi muži.

 

Právě se děje

Další zprávy