Florbalisté FBC Ostrava postoupili do semifinále extraligy

ČTK
22. 3. 2006 20:20
Florbalisté FBC Ostrava porazili v dnešním rozhodujícím pátém čtvrtfinálovém utkání extraligy Bulldogs Brno 7:3 a v boji o finále je čeká Mladá Boleslav. Hattrickem se na tom podílel Matěj Koňařík, pět asistencí zaznamenal Petr Salát.

Za druhou semifinálovou dvojici určil dnešní postup úřadujících vicemistrů Tatran Střešovice a SSK Future. Koňařík získal díky dvěma trefám domácím hned v úvodu dvoubrankový náskok. V 17. minutě sice snížil Schneider, jenže do 46. minuty navýšilo Pepino své vedení již na 5:1. Před téměř 500 diváky si finalisté z uplynulých tří let výhru a postup bezpečně pohlídali. Semifinálové série na tři vítězné zápasy začnou v sobotu v Praze-Střešovicích a Mladé Boleslavi. Výsledek: Čtvrtfinále - 5. zápas: FBC Ostrava - Bulldogs Brno 7:3 (2:1, 1:0, 4:2) Branky: 2., 6. a 50. Koňařík, 42. a 46. Trunkát, 26. Maier, 56. Machala - 48. a 54. Salát, 17. Schneider. Konečný stav série: 3:2.