Ostrava je město atletice zaslíbené. Tyčky, laťky, běhy i překážky nalákaly fanoušky také do haly

Nejen Zlatá tretra, Ostrava žije atletikou také v halové sezoně. Mítink Czech Indoor Gala (jehož součástí byla i tradiční Ostravská laťka) přilákala do ochozů mnoho fanoušků.
Zuzana Hejnová se fanouškům v běhu na 400 metrů odvděčila, druhým časem kariéry 51,96 sekundy se zařadila na páté místo na světě v letošní sezoně.
Limit na halové mistrovství Evropy v Bělehradu opakovaně splnila také Denisa Rosolová, která obsadila třetí místo.
Pavel Maslák na netradiční distanci 300 metrů našel přemožitele,...
... českou hvězdu porazil Bralon Taplin z Grenady nejlepším letošním výkonem na této trati na světě - 31,97 sekundy.