VIDEO Mánička Vettel děsil v autoservisu spolujezdce

Sport Sport
22. 11. 2014 7:00
Podívejte se, jak Sebastian Vettel jako maskovaný automechanik v dlouhými vlasy a plnovousem vyděsil náhodné zákazníky servisu.
Podívejte se, jak Sebastian Vettel jako maskovaný automechanik v dlouhými vlasy a plnovousem vyděsil náhodné zákazníky servisu. | Video: Infiniti via YouTube

Berlín - Čtyřnásobný mistr světa formule 1 Sebastian Vettel si konec svého angažmá  u týmu Red Bull užívá.

Na rozloučenou s titulárním sponzorem úspěšné stáje natočil video, v němž převlečený za fousatou máničku děsil jako automechanik náhodné zákazníky jednoho z německých servisů značky Infiniti.

Vettel je při testovací jízdě provezl v areálu servisu v divokých smycích, až se nachytaní zákazníci báli o život. Ovšem "Seb" si jízdu moc užíval.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 minutami

Cizinci, kteří v Praze brutálně napadli číšníka, si odsedí pět let ve vězení

Bratři Armin a Aräsh Nahviovi z Nizozemska si odpykají 5,5 roku a pět let vězení za loňské brutální napadení číšníka v centru Prahy. Pražský vrchní soud potvrdil, že muži spáchali těžké ublížení na zdraví, nikoliv pokus o vraždu, jak skutek kvalifikovala státní zástupkyně. Arminovi snížil odvolací senát trest o půl roku, Aräshovi výši původního trestu potvrdil. Součástí verdiktu je i desetileté vyhoštění obou bratrů z ČR.

Devětadvacetiletý Armin a o tři roky starší Aräsh přicestovali v dubnu 2018 do české metropole s dalšími přáteli na rozlučku se svobodou. Na zahrádce restaurace u obchodního centra Quadrio se skupina dostala do sporu s obsluhou, protože si do podniku přinesla vlastní alkohol a odmítala odejít. Z následné bitky vyšel nejhůře číšník, který přispěchal na pomoc manažerovi restaurace. Po útoku zůstal ležet v bezvědomí s komplikovanými zlomeninami lebky a s krvácením do mozku. Musel se podrobit několika operacím a zažádal si o invalidní důchod.

Zdroj: ČTK
před 24 minutami

Policie v Londýně zakázala další protesty hnutí Extinction Rebellion

Londýnská policie zakázala další protesty členů ekologického hnutí Extinction Rebellion (Vzpoura proti vyhynutí) v britské metropoli. V prohlášení z pondělního večera podle BBC varovala, že kdo se demonstrací zúčastní od pondělních 22:00 SELČ, může být zatčen. Někteří aktivisté ale v úterý podle agentury Reuters v protestech pokračovali, jejich cílem se stalo sídlo ministerstva dopravy.

Jedna ze zakladatelek hnutí vyšplhala nad vchod do budovy na protest proti plánovanému projektu trati pro vysokorychlostní vlaky, který si podle kritiků vyžádá kácení lesů. Pak se snažila kladivem rozbít skleněnou výplň. Aktivistku nakonec sundal jeden z policistů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy