Rossiho kopanec, finské přehmaty i hořící tahač. 20 bouraček roku

Podívejte se na výběr nejroztodivnějších bouraček ze závodů na dvou i čtyřech kolech v roce 2015. A nebojte se, všechna tato dramata mají šťastný konec!
Občas se utne i mistr tesař. Světový šampion z roku  Kimi Räikkönen měl letos hned několik takových momentů. Začal na Red Bullu Ringu, kde mu v prvním kole ustřelilo jeho Ferrari, což odnesla další bývalý mistr světa, Fernando Alonso v McLarenu.
"Iceman" pak v posledním kole GP Ruska sestřelil v boji o třetí místo krajana Valtteriho Bottas za volantem Williamsu. Räikkönen vjel příliš dravě vnitřní stopou do ostré levotočivé zatáčky a trefil bok monopostu svého krajana, jenž si netuše nic tak nečekaného držel svoji závodní stopu. Po kontaktu Williams odletěl mimo trať a sám pachatel se propadl na páté místo.
Ovšem o pár týdnů později v Mexiku Räikkönen poznal i to, jaké je být "na druhé straně". Bottas mu tentokrát nedaroval ani metr a jezdec Ferrari si urazil pravé zadní kolo.
Sergio Pérez poznal, jaké to být koly vzhůru. Při tréninku na GP Maďarska "škobrtnul" o obrubník a rázem kola jeho Force India opustila asfalt. Mexičan kromě chvilkového šoku neutrpěl žádnou větší újmu.
Foto: ČTK
Sport Sport
24. 12. 2015 7:59
Podívejte se na výběr nejroztodivnějších bouraček ze závodů na dvou i čtyřech kolech v roce 2015. A nebojte se, všechna tato dramata mají šťastný konec!

Více o motoristickém sportu čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 33 minutami

Nové boje mezi Izraelem a Gazou mají téměř 50 obětí

Bilance obětí izraelských náletů na Pásmo Gazy podle nového sdělení ministerstva zdravotnictví v této palestinské enklávě vystoupala na 43, včetně 13 dětí a tří žen. Na izraelské straně si raketová palba z Gazy v úterý a v noci na středu vyžádala šest mrtvých, včetně tří žen a dítěte, píše agentura AP.

Při izraelských náletech, které začaly poté, co radikální hnutí Hamás a jeho spojenci v pondělí z Gazy začali odpalovat rakety do Izraele, bylo podle ministerstva v Gaze zraněno téměř 300 lidí. Desítky zraněných byly hlášeny také v Izraeli.

Zdroj: ČTK
Další zprávy