Kovář tentokrát nebodoval, ale Magnitogorsk vede v sérii 2:0

22. 3. 2014 15:04
Český útočník Jan Kovář sice tentokrát ve čtvrtfinále KHL nebodoval, ale i tak jeho Magnitogorsk vede nad Novosibirskem v sérii 2:0, když vyhrál druhý domácí zápas 3:2.
Jan Kovář
Jan Kovář | Foto: Ondřej Kalát/levpraha.cz

Magnitogorsk - Český útočník Jan Kovář sice tentokrát ve čtvrtfinále KHL nebodoval, ale i tak jeho Magnitogorsk vede nad Novosibirskem v sérii 2:0, když vyhrál druhý domácí zápas 3:2.

Druhá série mezi Astanou a Ufou skončila výhrou domácího Barysu, a tak je stav čtvrtfinále srovnán na 1:1.

Čtvrtfinále play off Kontinentální hokejové ligy:

Východní konference - 2. zápasy:

Magnitogorsk - Novosibirsk 3:2, stav série 2:0; Barys Astana - Ufa 5:2, stav série 1:1.

Semifinále Poháru naděje:

Západní konference - 1. zápas:

Čerepovec - Dinamo Minsk 5:2

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Disney bude od zaměstnanců vyžadovat očkování

Walt Disney Company se přidala k firmám, které od svých zaměstnanců začnou vyžadovat očkování proti nemoci covid-19. "Očkování je nejlepší nástroj, kterým můžeme celosvětovou pandemii dostat pod kontrolu a ochránit naše zaměstnance," vysvětlil agentuře AP mluvčí společnosti, jež provozuje zábavní parky, televize, filmová studia i vydavatelství.

Zaměstnancům, kteří dosud očkovaní nejsou, Disney poskytne 60 dnů na to, aby se nařízení přizpůsobili. Po dohodě s odbory rovněž firma oznámila, že očkování bude vyžadovat od všech budoucích pracovníků. Stejně jako Disney hodlají očkování od zaměstnanců vyžadovat firmy Walmart, Google, Facebook, Twitter, Uber, Lyft nebo noviny Washington Post. Podobné opatření, byť zatím ne plošně pro všechny pracovníky, zavádí i videotéka Netflix.

Zdroj: AP
Další zprávy