Češi vyřídili rváče z Čechova, bek Kolář skóroval poprvé

25. 12. 2012 20:41
Obránce Jan Kolář vstřelil první gól v KHL a pomohl Donbassu Doněck k výhře 6:4 nad Viťazem Čechov. Tři asistence si ve vítězném celku připsal Lukáš Kašpar, jednu Václav Nedorost.
Hokejisté Donbassu Doněck porazili Čechov (ilustrační foto).
Hokejisté Donbassu Doněck porazili Čechov (ilustrační foto). | Foto: Lenka Rybaříková

Doněck - Obránce Jan Kolář vstřelil první gól v Kontinentální hokejové lize a pomohl Donbassu Doněck k výhře 6:4 nad Viťazem Čechov. Tři asistence si ve vítězném celku připsal Lukáš Kašpar, jednu Václav Nedorost.

Kolář v polovině listopadu opustil mistrovské Pardubice a odešel do týmu ukrajinského nováčka KHL. V jedenáctém zápasu v doněckém dresu zaznamenal šestadvacetiletý zadák první bod, ve 12. minutě po Kašparově asistenci vyrovnal na 1:1.

Kašpar se pak přihrávkami v přesilových hrách podílel i na druhé a poslední brance domácích, kteří po dvou třetinách prohrávali 2:3. V závěrečné části zápasu se ale Donbass trefil čtyřikrát během osmi minut a v tabulce Východní konference se posunul před pražského Lva na sedmé místo.