FOTO Barošovo loučení. Gól nedal, přesto se aplaudovalo

Fanoušci Baníku na Milana Baroše nedají dopustit. A ani on na ně. I proto jejich vzájemné loučení bylo v sobotu hodně emotivní.
Půlrok v Baníku Ostrava notně zlepšil image tohoto kdysi proklínaného reprezentačního útočníka. Svůj plat věnoval na podporu mládeže, klubu daroval milion korun, a ještě nastřílel pět gólů, které pomohly Baníku k záchraně.
Není divu, že se fanoušci ze slezské části Ostravy vydali Baroše vyprovodit na poslední zápas sezony s Jabloncem.
Kam Baroš v létě zamíří není jisté. Možná by mohl zamířit do Emirátů za Karlem Jarolímem, ale to jsou jen spekulace. Jeho odchod je ale na druhou stranu téměř jistý.
V duelu s Jabloncem se "Bary" chtěl rozloučit alespoň brankou, ale nebylo mu přáno. Jablonec navíc na Bazalech zvítězil brankou Karla Pitáka.
Foto: Dalibor Sosna
Podívejte se na fotogalerii z posledního zápasu Milana Baroše za Baník Ostrava.

Ostrava - S nejvyšší pravděpodobností na dlouhou dobu poslední zápas odehrál v sobotu za Baník Ostrava odchovanec Milan Baroš.

Loučení s někdejším "reprezentačním útočníkem číslo jedna" na Bazalech tak bylo hodně emotivní.

Do ochozů přišlo přes šest tisíc diváků, kteří chtěli Milanu Barošovi poděkovat za půl sezony, ve které pomohl ostravskému klubu k záchraně.

I když šestý zásah na svůj letošní ligový účet nepřidal a Baník s Jabloncem prohrál, fanoušci mu stejně tleskali ve stoje.

Jak poslední duel za baník Baroš prožil se můžete podívat v této fotogalerii.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Izrael uvedl, že v Pásmu Gazy zasáhl 130 cílů a zabil 15 Palestinců

Izraelská armáda uvedla, že v odpovědi na raketové útoky z Pásma Gazy na území židovského státu zasáhla v noci na úterý 130 cílů a zabila 15 radikálních Palestinců. Informovaly o tom agentury AFP a DPA. Pokračuje tak pondělní eskalace násilí mezi Izraelem a Palestinci, při níž zemřely nejméně dvě desítky lidí a stovky dalších byly zraněny.

V pondělí bylo při střetech mezi palestinskými demonstranty a izraelskou policií v Jeruzalémě a na Západním břehu Jordánu zraněno více než 700 Palestinců, z nichž 500 muselo být ošetřeno v nemocnici, uvedla agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy