FOTO Barošovo loučení. Gól nedal, přesto se aplaudovalo

Fanoušci Baníku na Milana Baroše nedají dopustit. A ani on na ně. I proto jejich vzájemné loučení bylo v sobotu hodně emotivní.
Půlrok v Baníku Ostrava notně zlepšil image tohoto kdysi proklínaného reprezentačního útočníka. Svůj plat věnoval na podporu mládeže, klubu daroval milion korun, a ještě nastřílel pět gólů, které pomohly Baníku k záchraně.
Není divu, že se fanoušci ze slezské části Ostravy vydali Baroše vyprovodit na poslední zápas sezony s Jabloncem.
Kam Baroš v létě zamíří není jisté. Možná by mohl zamířit do Emirátů za Karlem Jarolímem, ale to jsou jen spekulace. Jeho odchod je ale na druhou stranu téměř jistý.
V duelu s Jabloncem se "Bary" chtěl rozloučit alespoň brankou, ale nebylo mu přáno. Jablonec navíc na Bazalech zvítězil brankou Karla Pitáka.
Foto: Dalibor Sosna
Jakub Šafránek Dalibor Sosna, Jakub Šafránek
1. 6. 2013 23:14
Podívejte se na fotogalerii z posledního zápasu Milana Baroše za Baník Ostrava.

Ostrava - S nejvyšší pravděpodobností na dlouhou dobu poslední zápas odehrál v sobotu za Baník Ostrava odchovanec Milan Baroš.

Loučení s někdejším "reprezentačním útočníkem číslo jedna" na Bazalech tak bylo hodně emotivní.

Do ochozů přišlo přes šest tisíc diváků, kteří chtěli Milanu Barošovi poděkovat za půl sezony, ve které pomohl ostravskému klubu k záchraně.

I když šestý zásah na svůj letošní ligový účet nepřidal a Baník s Jabloncem prohrál, fanoušci mu stejně tleskali ve stoje.

Jak poslední duel za baník Baroš prožil se můžete podívat v této fotogalerii.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Rafaj odstoupí 1. prosince. Vláda schválila podmínky výběru nového předsedy ÚOHS

Vláda na pondělním zasedání odsouhlasila podmínky výběrového řízení na pozici předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Potvrdil to premiér Andrej Babiš (ANO). Současný šéf antimonopolního úřadu Petr Rafaj odstoupí z funkce k 1. prosinci, rezignaci už dříve předal prezidentovi Miloši Zemanovi. Hlavě státu minulý týden potvrdil náměstek ministra vnitra Petr Mlsna, že má zájem se výběrového řízení zúčastnit.

Ve výběrové komisi budou podle materiálů, které dnes předložil kabinetu jeho předseda, místopředsedkyně vládního Výboru pro personální nominace Yvona Charouzdová, ředitel Odboru práva veřejných zakázek ministerstva pro místní rozvoj Vlastimil Fidler a státní tajemník ministerstva vnitra Josef Postránecký.

Zdroj: ČTK
Další zprávy