Zklamaný veterán Inzaghi přemýšlí o odchodu z AC Milán

ČTK ČTK
13. 11. 2011 22:00
Inzaghi se cítí v současném týmu nepotřebný

Milán - Kádr AC Milán možná po deseti letech opustí veterán Filippo Inzaghi. Bývalý kanonýr, který v červenočerném dresu vstřelil více než 70 branek, se cítí nepotřebným a uvažuje o odchodu ze San Sira.

Třeba už během zimního přestupového období, řekl dnes italským novinářům.

"Hrozně moc rád bych si zase zahrál celý zápas. To se mi nepovedlo už celý rok. Přitom tvrdě trénuju a jsem připravený," prohlásil útočník, který za AC odehrál téměř 300 zápasů, dvakrát s ním slavil ligový titul a dvakrát vyhrál Ligu mistrů.

V této sezoně však Inzaghi dostal šanci na pouhých 34 minut a nevešel se ani na soupisku pro Ligu mistrů, v níž je slavný klub soupeřem Plzně.

Čtěte také:
AC Milán nezařadil na soupisku Ligy mistrů Inzaghiho

"Mým snem vždycky bylo zakončit v Miláně kariéru, ale musím cítit, že mě potřebují. Pokud to tak nebude, budu hledat štěstí jinde," dodal bývalý reprezentant, který v květnu prodloužil v klubu smlouvu o další rok.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Z hokejové reprezentace vypadli Mozík, Najman a Kousal, dva hráči tým doplní

Z kádru hokejové reprezentace připravující se na mistrovství světa v Rize vypadli obránce Vojtěch Mozík a útočníci Ondřej Najman s Pavlem Kousalem. Na dalším srazu v neděli tým naopak doplní obránce Michal Moravčík a útočník Jiří Smejkal z finského celku Tappara Tampere.

před 2 minutami

Cena mědi vystoupila na rekord. Tuna je za více než 10 300 dolarů

Cena mědi se v pátek vyšplhala na rekord, kolem poledne se připisovala 2,3 procenta na 10 325 dolarů (220 000 Kč) za tunu. Překonala tak předchozí rekord 10 190 USD z roku 2011. Za růstem ceny stojí poptávka ze strany spekulantů a průmyslových podniků, kterou podpořily příznivé údaje o vývoji ekonomiky, informovala agentura Reuters. Od loňského března, kdy poptávku zasáhl příchod koronavirové krize, se cena této důležité průmyslové komodity zvýšila už asi o 135 procent.

"Hráče v tomto odvětví zasáhla panika, protože nabídka je omezená," upozornil analytik Gianclaudio Torlizzi z milánské poradenské společnosti T-Commodity. "Jakmile se však úroveň zásob v průmyslových skladech začne stabilizovat, měla by se otevřít cesta k určitému (cenovému) poklesu," dodal.

Zdroj: ČTK
před 5 minutami

Maláčová nepředpokládá, že by se nový kurzarbeit spustil v nynější epidemii. V koronavirové krizi by se podle ní měl využívat dál program Antivirus

Zdroj: ČTK
před 10 minutami

Vrtulník NASA Ingenuity na Marsu poletí popáté, vystoupá výš a přistane jinde

Malý vrtulník Ingenuity americké vesmírné agentury NASA má v pátek na Marsu naplánovaný svůj pátý let, při němž vystoupá výš než doposud a přistane na jiném místě. Na svém webu o tom informuje Laboratoř tryskového pohonu (JPL), která má v NASA na starosti mimo jiné program robotického vozítka Perseverance včetně testování Ingenuity. Data o zkoušce očekává v sobotu půldruhé hodiny po půlnoci.

Stroj má opět vzlétnout do pětimetrové výšky a letět ve stejné dráze jako při předchozím testu, a to až do vzdálenosti 129 metrů. Místo otočky a návratu ale vystoupá do deseti metrů, pořídí barevné i černobílé fotografie oblasti a poté přistane. Celý tento let má trvat 110 vteřin. "Až dosedne na svém novém místě, zahájíme novou demonstrační fázi - takovou, při níž předvedeme, co tato nová technika může udělat, aby pomohla dalším misím na cestě," sdělila JPL.

Zdroj: ČTK
před 14 minutami

Investigativní novináři tvrdí, že našli muže, jehož cestovní pas posloužil k vytvoření falešného dokladu pro jednoho z ruských agentů z Vrbětic.

Další zprávy