Po erotických pannách další kiks. Hráč Soulu šokoval přihrávkou soupeři na gól

Sport Sport
23. 5. 2020 15:45
Fotbalista Nam-čchun Kim předvedl v nejvyšší jihokorejské lize nevídaný kiks.

Fotbalový klub z jihokorejského Soulu je po krátkém čase opět terčem posměchu.

Nedávno na sebe upozornil, když svérázně řešil prázdné tribuny v souvislosti s opatřeními proti pandemii koronaviru. Na prázdné sedačky chtěl pro zpestření umístit figuríny v dresech a s transparenty. Jenže k tomu - dle svého tvrzení omylem - využil erotické panny.

Za to od vedení nejvyšší jihokorejské soutěže dostal pokutu 100 milionů wonů (zhruba dva miliony korun).

V pátek na sebe fotbalisté Soulu upozornili znovu, konkrétně jejich obránce Nam-čchun Kim, který zazmatkoval zkraje utkání na hřišti Pchohangu.

Místo toho, aby ve vlastním vápně přenechal míč brankáři, tak svého parťáka v rukavicích nešikovně obehrál. Dobíhající protihráč Stanislav Iljučenko měl posléze snadnou práci a skóroval do prázdné brány.

Soul se však po tragickém startu nesesypal a dvěma góly zápas otočil.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy