Erotické panny v hledišti se Korejcům prodražily. Soul zaplatí pokutu dva miliony

ČTK ČTK
20. 5. 2020 18:19
FC Soul dostal od vedení korejské fotbalové ligy za erotické panny v hledišti pokutu 100 milionů wonů (zhruba dva miliony korun).
Nafukovací panny fandí Soulu
Nafukovací panny fandí Soulu | Foto: Reuters

Klubu v nedělním utkání na jinak prázdném stadionu "fandily" figuríny žen využívané jako sexuální pomůcky, což údajně vedení týmu netušilo.

"Disciplinární komise se rozhodla přistoupit k přísnému trestu vzhledem k vážnosti přestupku. Incident s těmito figurínami urazil ženy a rodiny z řad fanoušků a ublížil jim," odůvodnila liga výši pokuty.

Klub se v pondělí za incident omluvil. Do hlediště chtěl umístit pro pobavení klasické figuríny, z nichž některé byly oblečeny v dresech týmu a držely v rukou povzbuzující plakáty. Nezkontroloval si ale, že firma dodala realistické panny využívané v erotickém průmyslu.

Korejská liga zažívá neobvyklou vlnu zájmu, neboť je jednou z mála soutěží na světě, jež se v době pandemie hrají. Práva na sezonu zakoupily vysílací společnosti z deseti zemí.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy