Real se díky vítězné dohrávce posunul na druhé místo. Getafe zlomil po hodině hry

9. 2. 2021 23:10
Fotbalisté Realu Madrid porazili v dohrávce 1. kola španělské ligy Getafe 2:0. Svěřenci trenéra Zinédina Zidana v neúplné tabulce přeskočili Barcelonu a posunuli se na druhé místo za Atlético. Městský rival vede tabulku o pět bodů a má dva zápasy k dobru.
Fotbalisté Realu Madrid slaví gól proti Getafe v dohrávce prvního kola La Ligy.
Fotbalisté Realu Madrid slaví gól proti Getafe v dohrávce prvního kola La Ligy. | Foto: Reuters

Bezbrankový stav zápasu zlomili obhájci mistrovského titulu, kteří se museli kvůli zraněním a karetním trestům obejít bez devíti hráčů, až po hodině hry. V 60. minutě poslal Real do vedení hlavou nejlepší střelec týmu Karim Benzema, o sedm minut později náskok domácích pojistil Ferland Mendy.