Blázinec v Turecku. Brankář chytil dvě penalty a viděl červenou, třetí lapil hráč

Sport Sport
20. 1. 2020 15:01
Pořádný nášup adrenalinu zažili fanoušci v nedělním zápase třetí turecké fotbalové ligy. Rozhodčí nechal v závěru zápasu mezi Usaksporem a Velimese hned dvakrát opakovat jednu a tu samou penaltu.
Video: Sport

A i když první dva pokusy Fatiha Dileka brankář Ersin Aydin chytil, dostali hosté možnost zahrávat pokutový kop potřetí. Gólman Usaksporu totiž vždy porušil pravidla, když nezůstal stát na čáře. A protože pokaždé viděl žlutou kartu, musel předčasně do kabin a na brankové čáře ho nahradil pravý obránce Levent Aktung.

Jenže ani třetí pokus nedokázal Fatih Dilek proměnit, a protože tentokrát arbitři neprotestovali, zůstalo skóre na stavu 2:0 pro domácí. 

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Prezidentem lékařské komory se stal její dosavadní šéf Kubek

Českou lékařskou komoru (ČLK) povede dalších pět let její dosavadní šéf Milan Kubek. Na sobotním sjezdu v Praze získal post prezidenta již počtvrté. Kubek ve volbě porazil současného viceprezidenta stavovské organizace lékařů Zdeňka Mrozka.

Kubek získal 176 hlasů, Mrozek 108. Nikdo další nekandidoval. Volba trvala téměř tři hodiny, delegáti si nového šéfa odhlasovali až ve třetím kole.

Staronový prezident ČLK stojí v čele komory 15 let, organizaci vede od roku 2006, Předtím byl Kubek, který má angiologickou ambulanci na poliklinice v Praze 9, předsedou Lékařského odborového klubu. Podle Kubka by ČLK měla poskytovat svým členům co nejlepší servis.

Zdroj: ČTK
Další zprávy