Výhru bych vyměnil za vaše zdraví. Škoda se omluvil brankáři Galatasaraye za fraktury

Sport Sport
15. 6. 2020 14:33
Milan Škoda se na Twitteru omluvil brankáři Galatasaraye Istanbul Fernandu Muslerovi za tvrdý střet, při kterém si uruguayský gólman nadvakrát zlomil nohu.

K nešťastné situaci došlo v 16. minutě nedělního zápasu mezi Rizesporem a Galatasarayem. Muslera vyběhl proti střílejícímu Škodovi a vrhl se mu pod nohy. Gólu sice zabránil, ale následný střet pro něj skončil frakturou holenní i lýtkové kosti.  

"Je mi hrozně líto toho, co se stalo. Upřímně doufám, že se uzdravíte, co nejrychleji to půjde," napsal Škoda v pondělí na Twitter. Podle nejčerstvějších prognóz si ovšem uruguayský reprezentant nezahraje fotbal devět měsíců. 

Rizespor i díky brance Milana Škody nakonec utkání vyhrál 2:0 a v tabulce se díky třem bodům vzdálil od pásma sestupu. "Vítězství pro nás bylo moc důležité, ale vyměnil bych ho za vaše zdraví," dodal Škoda, který si v utkání připsal už pátou branku v novém angažmá a celkově 99. ligový zásah kariéry. 

Takto se Milana Škoda na Twitteru omlouval Fernandu Muslerovi: 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D11 z Hradce do Jaroměře se autům otevře 17. prosince

Dokončovaný úsek dálnice D11 z Hradce Králové do Jaroměře se motoristům otevře 17. prosince. Stát bude 4,1 miliardy korun bez DPH. Jde o největší současnou stavbou na území Královéhradeckého kraje, řekl ředitel Ředitelství silnic a dálnic Radek Mátl. Na úseku u Smiřic se v sobotu konal den otevřených dveří.

"Za necelé tři měsíce po dálnici budou jezdit auta. Diskutujeme dnes s lidmi přípravy silnic. Je to samozřejmě trochu sebeprezentace, ale chceme ukázat, že příprava a stavba dálnice není jednoduchá," řekl Mátl.

Stavba je rozdělena na dva úseky z Hradce Králové do Smiřic a ze Smiřic do Jaroměře. Stavba trasy do Jaroměře začala v dubnu 2019, z Hradce do Smiřic se buduje od února 2019.

"My jsme dokonce zrychlili, stavba se měla otevírat až v příštím roce během průběhu léta, podařilo se nám se zhotovitelem vyjednat zkrácení lhůty o osm měsíců. Příprava dálnice trvá daleko déle, to jsou někdy i desítky let," řekl Mátl. Šest až deset let příprava podle Mátla zabere vždycky.

D11 z Prahy do Hradce Králové a na státní hranici s Polskem začal stát budovat v roce 1978 a od roku 2017 dálnice končí v Hradci Králové. Z plánovaných 154 kilometrů dálnice se jezdí zhruba po 91 km. Stavba z Hradce do Jaroměře navazuje na úsek dálnice z Hradce Králové, měří 22,4 kilometru. Vede podél současné silnice první třídy na Jaroměř a Náchod. Za Jaroměří se napojí na silnici I/37.

Zdroj: ČTK
Další zprávy