Neskutečné: Gól z půlky přispěl k demolici Barcelony

15. 8. 2015 15:30
Podívejte se na parádní trefu Mikela San Josého z Bilbaa, kterou pomohl k demolici slavné Barcelony 4:0.
Parádní trefa z půlky od Mikela San Josého.

Bilbao - Co se to s tou Barcelonou děje? Na to se ptají fotbaloví odborníci po celém světě. Katalánský klub odehrál zatím dva soutěžní zápasy a v obou dostal čtyři góly. Zatímco v Evropském superpoháru dokázali Messi a spol. v prodloužení zvrátit výsledek utkání na svou stranu, v tom španělském z toho byl v pátek debakl s Atleticem Bilbao 0:4.

Výrazný podíl na tom měl brankář Barcelony Marc-André ter Stegen, který špatnou rozehrávkou ve 13. minutě začal z pohledu úřadujícího šampiona katastrofální večer.

Jeho hlavičku totiž kousek za polovinou hřiště zachytil Mikel San José a parádní pohotovou ranou otevřel skóre. Barcelonu jako by to zlomilo a inkasovala poté ještě třikrát.