VIDEO Izraelský prezident překvapil Messiho zákeřnou ranou

Sport Sport
7. 8. 2013 7:20
Devadesátiletý státník Šimon Peres při slavnostním výkopu trefil hvězdného hráče do choulostivých míst.
Šimon Peres trefil při slavnostním výkopu Lionela Messiho do choulostivých partií. | Video: www.youtube.com

Tel Aviv - Fotbalisté Barcelony v uplynulých dnech šířili mírové poselství na Blízkém východě a na stadionu v izraelském Tel Avivu byli také u jednoho poměrně komického momentu.

Slavnostní výkop tam totiž prováděl již devadesátiletý izraelský prezident Šimon Peres. Jeho partnerem při rozehře nebyl nikdo jiný, než nejlepší fotbalista planety Lionel Messi.

Prezident si krátce připravil míč a pak k překvapení tisíců diváků na stadionu, samotného Messiho i ostatní fotbalistů katalánského vekloklubu vší silou napálil míč na Argentince.

Co čert nechtěl, trefil se Peres přesně na choulostivá místa a Messi musel hbitě zareagovat, aby aspoň částečně uhnul a zpracoval si míč na břicho. Z videa je jasně patrné, jak situace pobavila nejen argentinského fotbalového poloboha, ale také jeho spoluhráče.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 13 minutami

Nález čtyř mrtvých v Měšicích policie vyšetřuje jako trojnásobnou vraždu a sebevraždu

Policisté v pondělí našli v rodinném domě v Měšicích u Prahy čtyři mrtvé - dva dospělé a dvě děti. Případ vyšetřují jako trojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu, jde zřejmě o rodinnou tragédii, řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Policisté na místě zasahovali po 13 hodině po upozornění sousedů, kteří rodinu dlouho neviděli. Se vstupem do domu jim pomohli hasiči. "Uvnitř policisté nalezli čtyři osoby bez známek života - dva dospělé a dvě nezletilé děti. Podle předběžných zjištění se jedná o trojnásobnou vraždu a následnou sebevraždu," uvedla mluvčí.

Na místě jsou nyní kriminalisté a soudní lékař. "Byla nařízena soudní pitva, která určí přesné příčiny úmrtí všech osob," dodala mluvčí.

Zdroj: ČTK
před 22 minutami

Američan Snowden získal ruské občanství, patřičný dekret podepsal Putin

Bývalý spolupracovník amerických tajných služeb Edward Snowden, který před téměř deseti lety zveřejnil utajované informace o americké elektronické špionáži, získal ruské občanství. Patřičný dekret podepsal prezident Vladimir Putin, uvedly dnes tiskové agentury.

Devětatřicetiletý Snowden je jedním z více než sedmi desítek cizinců, kterým nyní úřady udělily ruské občanství. Výnos s jejich jmény byl zveřejněn na oficiálních vládních stránkách.

Edward Snowden je bývalý spolupracovník americké Národní agentury pro bezpečnost (NSA). V roce 2013 zveřejnil utajované informace tajných služeb, jež mimo jiné dokládaly, že rozvědky sbíraly telefonní záznamy týkající se milionů Američanů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy