VIDEO Izraelský prezident překvapil Messiho zákeřnou ranou

Sport Sport
7. 8. 2013 7:20
Devadesátiletý státník Šimon Peres při slavnostním výkopu trefil hvězdného hráče do choulostivých míst.
Šimon Peres trefil při slavnostním výkopu Lionela Messiho do choulostivých partií. | Video: www.youtube.com

Tel Aviv - Fotbalisté Barcelony v uplynulých dnech šířili mírové poselství na Blízkém východě a na stadionu v izraelském Tel Avivu byli také u jednoho poměrně komického momentu.

Slavnostní výkop tam totiž prováděl již devadesátiletý izraelský prezident Šimon Peres. Jeho partnerem při rozehře nebyl nikdo jiný, než nejlepší fotbalista planety Lionel Messi.

Prezident si krátce připravil míč a pak k překvapení tisíců diváků na stadionu, samotného Messiho i ostatní fotbalistů katalánského vekloklubu vší silou napálil míč na Argentince.

Co čert nechtěl, trefil se Peres přesně na choulostivá místa a Messi musel hbitě zareagovat, aby aspoň částečně uhnul a zpracoval si míč na břicho. Z videa je jasně patrné, jak situace pobavila nejen argentinského fotbalového poloboha, ale také jeho spoluhráče.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči řeší úhyn ryb v řece Moravě, žádné škodliviny ve vodě neobjevili

Hasiči v sobotu dopoledne vyjeli do Uherského Hradiště kvůli úhynu ryb v řece Moravě. Jde o území od mostu spojujícího Uherské Hradiště se Starým Městem po místní část Štěpnice. V řece se vyskytuje blíže neurčený počet ryb různých velikostí a druhů, sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička. Testy podle něj vyloučily škodliviny ve vodním toku.

"Na místě byl zástupce životního prostředí a státního podniku Povodí Moravy. Na místě byly provedeny testy, které potvrdily normální obsah kyslíku a vyloučily škodliviny ve vodním toku," uvedl Žemlička.

Podobný úhyn ryb, zejména pstruhů, zaměstnal hasiče také na Prostřední Bečvě na Vsetínsku tento pátek. Domnívají se, že důvodem by mohla být zvýšená teplota vody. Výsledky testů budou známy až později.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na D1 na Benešovsku zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, tvoří se kolony

Na dálnici D1 na Benešovsku v sobotu zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, které se staly kolem 29. kilometru ve směru na Prahu. Obešly se bez vážných následků, dálnice je průjezdná, ale tvoří se kolony, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle prvotních informací jde o dvě nehody zhruba po čtyřech autech. "Jsou to všechno ťukance, není tam žádné zranění, maximálně nějaké lehčí. Dálnice není uzavřená, ale samozřejmě se tvoří kolony. Provoz je tam komplikovaný," uvedla mluvčí kolem 12:30.

Zdroj: ČTK
Další zprávy