VIDEO Fantastický gól patou. Tak Ménez zesměšnil Parmu

Sport Sport, www.youtube.com
15. 9. 2014 9:40
Video: Gól patou Jeremyho Méneze v utkání Parma vs. AC Milán.
Podívejte se na fantastický gól Méneze. | Video: www.youtube.com

Praha - Žádné italské catenaccio, ale devět gólů, dvě červené karty a jeden fantastický fotbalový moment. To vše viděli diváci utkání Serie A mezi Parmou a AC Milán.

Hostující Rossoneri se po úžasné přestřelce radovali z výhry 5:4, přičemž dvěma góly ji ozdobil francouzský ofenzivní záložník Jeremy Ménez.

Bývalý hráč Paris St. Germain nejprve proměnil penaltu, aby čtvrt hodiny před koncem nadchl celý fotbalový svět brilantní a drzou akcí. Téměř na brankové čáře si obhodil vyběhnuvšího brankáře, míč dostihl až u druhé tyčky a patičkou jej poslal nad padajícího gólmana. Podívejte se na přiložené video.

 

Právě se děje

před 46 minutami

Portugalský parlament schválil eutanazii i asistovanou sebevraždu

Portugalský parlament dnes v prvním čtení schválil zákony legalizující eutanazii a asistovanou sebevraždu u smrtelně nemocných pacientů. Informovala o tom agentura AFP, podle které se závěrečné hlasování očekává do začátku léta. Zda zákony vstoupí poté brzy v platnost, není ale jasné. Výhrady k nim totiž vyjádřil prezident, který má právo veta. Poslanci jej však mohou přehlasovat.

Portugalský parlament, Shromáždění republiky, dnes debatoval o pěti podobných návrzích zákona, které legalizují eutanazii a asistovanou sebevraždu. Pohodlnou většinou nakonec schválil všech pět. Například zákon, který předložila vládní Socialistická strana (PS) premiéra Antónia Costy, podpořilo 127 poslanců, 86 jich bylo proti a deset se zdrželo. U ostatních norem byl poměr hlasů podobný.

Zdroj: ČTK
Další zprávy