VIDEO Baroš u Krause. Probírali tetování a musel recitovat

Sport Sport
23. 3. 2013 20:32
Fotbalista Milan Baroš byl hostem ostravského speciálu Show Jana Krause.
Útočník Baníku Milan Baroš byl hostem ostravského vydání Show Jana Krause. | Video: youtube.com

Praha - Humbuk okolo Milana Baroše neustává ani několik týdnů po jeho návratu do české ligy.

Útočník Baníku byl během reprezentační pauzy hostem populární Show Jana Krause, jejíž speciální ostravské vydání se natáčelo v prostorné hale Gong.

Baroš při příchodu sklidil bouřlivý aplaus publika i slova uznání moderátora Krause, jemuž přinesl hraný dres.

Krausovi pak vysvětloval, kde se vzalo jeho časté odstrkávání protihráče, popsal některé kuriózní góly či život v různých zemích.

Kraus si samozřejmě nemohl odpustit narážku na poslední půlrok v Galatasarayi, kdy Baroš vůbec nehrál. "Řekl mi, že už jsem starý a beru hodně peněz, tak mě nechal sedět," odpověděl bývalý reprezentant s nadhledem. "Ale tak zase hezké sezení. Šlo to, ne?!" rýpnul si Kraus.

Na konci pak s oblíbeným moderátorem prohrál sázku a musel přečíst a zarecitovat úryvek z Bezručovy básně Maryčka Magdónova.

Sportovci bývají u Krause poměrně často, zvláště po dosažení velkého úspěchu. Zde je výčet některých z nich. Kliknutím na jméno se podívejte na video z pořadu.

Daviscupoví vítězové Tomáš Berdych a Radek Štěpánek
Hokejový brankář Ondřej Pavelec
Boxer Lukáš Konečný
Golfistka Klára Spilková

 

Právě se děje

Aktualizováno před 8 minutami

Německá CDU zahájila sjezd, zvolí na něm nového předsedu

Německá vládní Křesťanskodemokratická unie (CDU) kancléřky Angely Merkelové zahájila druhý a zároveň závěrečný den volebního sjezdu, na kterém vybere nového předsedu, který se bude moci ucházet o kancléřskou kandidaturu. Delegáti, kteří se kvůli pandemii nemoci covid-19 sešli on-line, vybírají z trojice uchazečů. Dosluhující šéfka CDU Annegret Krampová-Karrenbauerová o funkci neusiluje a svůj post dala loni v únoru k dispozici.

Za favorita průzkumy mezi straníky označují někdejšího šéfa poslanců vládní konzervativní unie CDU/CSU Friedricha Merze, příslušníka konzervativního křídla, za kterým následují s mírným odstupem liberální ministerský předseda Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a šéf zahraničního výboru Spolkového sněmu Norbert Röttgen. Kdo z nich ale opravdu usedne do předsednického křesla, rozhodne 1001 delegátů.

Kandidáti na stranického předsedu se nejprve straníkům představí a poté budou odpovídat na případné dotazy, okolo 11:00 bude následovat volba. Pokud žádný z trojice nezíská více než 50 procent hlasů, bude se konat druhé kolo. Výsledek by mohl být znám ještě před polednem.

Ačkoli jméno nového předsedy bude jasné již dnes, oficiálně bude potvrzeno až v pátek 22. ledna. Delegáti totiž z právních důvodů musí svou elektronickou volbu potvrdit korespondenčně.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Americký ministr zdravotnictví rezignoval kvůli útoku Trumpovců na Kapitol

Rezignaci podal v pátek ministr zdravotnictví Spojených států Alex Azar. Svůj krok zdůvodnil násilným útokem stoupenců amerického prezidenta Donalda Trumpa na americký Kongres z minulého týdne. Informovala o tom televize CNN. Azar podle ní zůstane ve funkci do 20. ledna, tedy do inaugurace nového prezidenta Joea Bidena.

Sídlo amerického Kongresu minulý týden během schůze k volebním výsledkům napadl dav Trumpových stoupenců, přičemž výtržnostem výrazně přispěl sám prezident. Šéf Bílého domu soustavně šířil nepravdivé a nepodložené informace o průběhu a výsledku voleb, na mítincích i na sociálních sítích burcoval své voliče a jen těsně před vypuknutím nepokojů své příznivce vyzval k pochodu na Kapitol. V důsledku nastalého chaosu zemřelo pět lidí.

V reakci na středeční události na Kapitolu již oznámili odchod z Trumpova vládního týmu ministryně školství Betsy DeVosová, ministryně dopravy Elaine Chaová nebo ministr vnitřní bezpečnosti Chad Wolf. Rezignaci podali například i náměstek bezpečnostního poradce Bílého domu Matt Pottinger či bývalý personální šéf Bílého domu Mick Mulvaney, který nyní působil jako zvláštní zmocněnec USA v Severním Irsku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy