Vaclík je v ideální sestavě Ligy mistrů! S Messim a Robbenem

Prestižní fotbalový server goal.com zařadil brankáře Basileje Tomáše Vaclíka do ideální sestavy základní části.
TOMÁŠ VACLÍK. "Měl sedmadvacet zákroků, více než jakýkoliv další brankář z týmů, které se dostaly do osmifinále. Svojí extra třídu potvrdil v obou zápasech s Liverpoolem," napsal do svého hodnocení fotbalový server.
LIONEL MESSI. Do ideální sestavy se pochopitelně dostal také kanonýr Barcelony Lionel Messi, který se na podzim stal nejlepším střelcem historie milionářské soutěže.
ARJEN ROBBEN. Další velká hvězda nemohla chybět. Nizozemec byl jedním z hlavních tahounů skvělého Bayernu Mnichov.
LUIZ ADRIANO. Vedle Messiho se do útoku dostal Brazilec ze Šachtaru Doněck, s devíti góly zatím nejlepší střelec letošního ročníku.
Foto: Reuters
Sport Sport
11. 12. 2014 16:44
Prestižní fotbalový server goal.com zařadil brankáře Basileje do ideální sestavy základní části.

Prestižní fotbalový server goal.com zařadil brankáře Basileje do ideální sestavy základní části.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Jaromír Nohavica chystá sérii koncertů pro ženy

Písničkář Jaromír Nohavica u příležitosti Mezinárodního dne žen chystá sérii sedmi on-line koncertů pro ženy. Všechny skladby bude hrát na přání, a to od od 8. do 14. března vždy od 19 hodin. Audiopřenos si zájemci mohou zapnout na jeho webu. "Písničkových přání přišlo opravdu hodně, a tak z původně jediného plánovaného Koncertu k Mezinárodnímu dni žen nakonec vznikl Mezinárodní týden žen," vysvětluje Nohavica. První koncert příští pondělí 8. března sestaví z 20 nejčastěji objednávaných písní. V následujících šesti večerech zazní dalších 120 skladeb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy