Trenér Simeone se upsal Atléticu až do roku 2020

ČTK ČTK
24. 3. 2015 14:43
Bývalý argentinský fotbalový reprezentant koučuje tým přes tři roky a dosavadní kontrakt mu platil ještě na další dvě sezony.
Diego Simeone (Atletico Madrid)
Diego Simeone (Atletico Madrid) | Foto: Reuters

Madrid - Trenér Diego Simeone prodloužil s Atléticem Madrid smlouvu do roku 2020. Bývalý argentinský fotbalový reprezentant koučuje tým přes tři roky a dosavadní kontrakt mu platil ještě na další dvě sezony. Nový podepsal dnes odpoledne v sídle úřadujícího španělského mistra.

O Simeoneho prý stály Manchester City, Paris St. Germain a také dva italské kluby, čtyřiačtyřicetiletý kouč se však rozhodl zůstat věrný Atléticu.

Vedle loňského titulu vybojoval Simeone s madridským celkem také Španělský pohár v roce 2013, rok předtím vítězství v Evropské lize. Loni s ním došel až do finále Ligy mistrů, v němž Atlético podlehlo Realu Madrid.

 

Právě se děje

před 19 minutami

Pomohu republikánům příští rok vyhrát volby do Kongresu, přislíbil Trump

Bývalý americký prezident Donald Trump chce pomoci republikánům ve volbách do Kongresu v roce 2022. Řekl to v sobotním projevu k dárcům Celostátního výboru Republikánské strany (RNC). Zároveň však ostře zkritizoval lídra republikánské menšiny v Senátu Mitche McConnella a poznamenal, že je stále zklamaný z přístupu svého někdejšího viceprezidenta Mikea Pence. Informovala o tom agentura Reuters.

Trump k dárcům ve floridském Palm Beach promluvil na večeři ve svém letovisku Mar-a-Lago. Podle Reuters dal najevo, že jej stále trápí, že není prezidentem, přestože ho ve volbách 3. listopadu porazil demokrat Joe Biden, který je nynějším šéfem Bílého domu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy