Teplice za nahotu na fotbale zaplatí 5000

Sport Sport
30. 7. 2015 15:27
Teplický fotbalový klub musí za nahého výtržníka v přátelském utkání zaplatit pokutu 5000 korun.
Nahý fanoušek na zápase mezi Teplicemi a Drážďany
Nahý fanoušek na zápase mezi Teplicemi a Drážďany | Foto: ČTK

Praha - Na pět tisíc korun přišla teplický fotbalový klub nepříjemnost z přípravného duelu s Dynamem Drážďany, který se hrál v polovině července.

Na hřiště tehdy vběhl nahý fanoušek, kterého dlouhé chvíle naháněli domácí pořadatelé.

Zatímco fanoušek, který měl podle policejního měření v krvi 1,3 promile alkoholu,  už byl soudně potrestán podmínkou a v Teplicích nesmí tři roky na fotbal, klub se svůj trest od disciplinární komise FAČR dozvěděl až dnes.

Ligovou generálku nakonec Teplice s německým třetiligovým celkem prohrály 0:2.

S Drážďany se každopádně Tepličtí utkají v příští sezoně ještě minimálně dvakrát. Společně s Libercem, Spartou Hallescherem a Saskou Kamenicí se totiž dohodly, že se jejich juniorské výběry budou střetávat ve "Future League"

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16

Synot liga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Synot ligy

 

Právě se děje

před 26 minutami

Svět knihy bude v červnu, pořadatelé jsou připraveni testovat návštěvníky

Po loňském zrušeném ročníku veletrhu Svět knihy Praha jej pořadatelé chtějí letos uspořádat od 10. do 13. června, tedy o měsíc později, než bývá zvykem. Akce by se měla konat jako tradičně v Průmyslovém paláci na Výstavišti v pražských Holešovicích. Maximum literárního programu však organizátoři plánují přesunout mimo palác, aby eliminovali úzký kontakt mezi návštěvníky. Pořadatelé jsou také připraveni provádět na místě antigenní testy.

Čestným hostem má být Francie. Zvláštní pozornost má být dopřána i Polsku, které se mělo zúčastnit loňského zrušeného ročníku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy