Znám kluky ze zásahovky, ječela opilá Alex Morganová na policisty, když ji vyváděli z Disneyho parku

Jiří Škuba Jiří Škuba
4. 10. 2017 14:50
Patří mezi nejlepší, nejznámější a nejpůvabnější fotbalistky světa. A také za to umí pořádně vzít. Alex Morganovou, reprezentační útočnici USA, museli ze zábavního parku Epcot na Floridě vyvést policisté.
Alex Morganová
Alex Morganová | Foto: ČTK

Orlando/Praha - Pořádný rozruch vzbudila slavná americká fotbalistka Alex Morganová v zábavním parku Epcot Center, který je součástí Walt Disney World Resort na Floridě. Podle svědků byla půvabná fotbalistka značně opilá a verbálně agresivní.

Možná si na ten moment vzpomenete. Na olympijských hrách v Londýně se trefila proti Kanadě ve 123. minutě finálového mače, čímž vystřelila americkému týmu zlaté medaile.

Nyní o sobě Alex Morganová dala vědět znovu a pořádně - akorát tak, jak si sama asi moc nepředstavovala.

Společně s partičkou svých přátel, mezi nimiž byli i Giles Barnes a Donny Toia, opory týmu Orlanda City hrajícího MLS, se vydala do zábavního parku Epcot Center. V místní restauraci se pak její skupina dostala do konfliktu s jinými návštěvníky podniku.

Morganová byla podle personálu restaurace značně opilá a verbálně agresivní. Na policisty, kteří ji společně s dalšími pěti jejími kamarády eskortovali z areálu parku, prý ječela a vyhrožovala, že zná tým Orlando SWAT, což je místní policejní zásahová jednotka.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 25 minutami

Šéfka Finanční správy Richterová požádala o odvolání z funkce

Generální ředitelka Generálního finančního ředitelství Tatjana Richterová k požádala o odvolání, ve funkci tak skončí 28. března. Ministerstvo financí mezitím vypíše na místo výběrové řízení. Informovalo o tom ministerstvo financí. Richterová správu vedla od roku 2018.

"Děkuji paní ředitelce za odvedenou práci v čele Finanční správy. Na uvolněné místo vypíšeme řádné výběrové řízení na nového generálního ředitele, od kterého očekávám, že dá Finanční správě nový impulz a posune ji směrem k více proklientskému přístupu tak, jak jsem o něm mluvil v opozici i při svém nástupu na ministerstvo financí," uvedl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Zdroj: ČTK
před 34 minutami

Český skladatel Kotík získal v USA jako první Evropan prestižní cenu Johna Cage

Český hudební skladatel, dirigent a flétnista Petr Kotík ve Spojených státech obdržel prestižní cenu Johna Cage, kterou udílí newyorská Nadace pro soudobé umění. Kotík je doposud jediným evropským umělcem, který tuto cenu dostal, sdělilo Ostravské centrum nové hudby.

Letošní laureáty cen v pěti uměleckých disciplínách - hudbě, tanci, divadle, poezii a výtvarném umění - oznámila ve čtvrtek večer nadace.

Prestižní cena Johna Cage, s níž se pojí odměna ve výši 45 tisíc dolarů, nese jméno po americkém skladateli a jednom ze zakladatelů Newyorské nadace pro soudobé umění. Udílí se od roku 1992 jednomu umělci jednou za dva roky jako "uznání mimořádného úspěchu v umění za práci, jež odráží ducha Johna Cage". Mezi 16 laureáty tohoto ocenění je Kotík doposud jediným evropským umělcem, uvedlo Ostravské centrum nové hudby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy