Příbram posunula do 3. kola poháru proměněná penalta

3. 9. 2013 19:01
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: ČTK

Praha - Fotbalisté Příbrami postoupili do 3. kola Poháru České pošty, když porazili 1:0 Táborsko.

Příštím soupeřem svěřenců trenéra Straky budou České Budějovice.

O osudu utkání rozhodl pokutový kop ze 40. minuty, který po ruce Štrbáka proměnil Pilík.

Domácí Táborsko se v druhé půli hnalo za vyrovnáním a nejblíž mu bylo v 52. minutě, kdy rovněž kopalo penaltu. Jenže Musiol ji neproměnil, míč napálil pouze do břevna.

Branková konstrukce se za gólmanem Hruškou třásla ještě jednou, když po jeho zákroku dorážel do tyče Potočný.