Plzeň v přípravě udolala turecký Basaksehir jediným gólem Krmenčíka

15. 7. 2016 21:13
Proti čtvrtému týmu turecké ligy rozhodli Západočeši až brankou ze samotného závěru utkání. Hrdinou byl Michael Krmenčík.
Michael Krmenčík.
Michael Krmenčík. | Foto: Milan Kammermayer

Westendorf - Fotbalisté Plzně jsou v přípravě nadále neporaženi. Dnes na soustředění v Rakousku porazili čtvrtý tým turecké ligy Basaksehir 1:0. O jediný gól se postaral čtyři minuty před koncem Michael Krmenčík.

Plzeň v předchozích dvou zápasech remizovala a k dělbě bodů se schylovalo opět, přestože český mistr byl aktivnější. Jenže Limberského už v první minutě vychytal gólman a hlavou neuspěli Bakoš ani Hejda. Až v 86. minutě Krmenčík vystihl nedůraznou přihrávku jednoho z obránců zpět na brankáře a sám před gólmanem plzeňský útočník nezaváhal.

Plzni se tak vyplatilo důrazné napadání, které svěřenci trenéra Romana Pivarníka praktikovali celé utkání a ke kterému byli koučem nabádáni.

Přípravu na novou sezonu zakončí Plzeň v úterý v generálce proti Lokomotivu Moskva.