Aktualizováno 1. 2. 2014 15:14
Fotbalisté Plzně poprvé v zimní přípravě pod trenérem Dušanem Uhrinem mladším nezvítězili.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: CPA Eduard Erben

Plzeň - Fotbalisté Plzně poprvé v zimní přípravě pod trenérem Dušanem Uhrinem mladším nezvítězili. Úřadující mistr před odletem na soustředění na Kypr neudržel s druholigovým Ústí nad Labem dvoubrankové poločasové vedení a nakonec remizoval 2:2.

Viktoria začala i svou šestou lednovou přípravu dobře. Ve 23. minutě otevřel skóre Bakoš a před přestávkou zvýšil jeho kolega ze slovenské reprezentace Ďuriš. Ústí však po změně stran zabralo a dvěma slepenými góly Jursy mezi 52. a 54. minutou vyrovnalo.

Plzeň na Kypr odletí ve středu. Na druhém kempu během zimní přestávky se utká s Žalgirisem Vilnius, Levski Sofia a ruským Rostovem.