Ostrava získala krajního obránce Lučiče z Hajduku Split

ČTK ČTK
29. 1. 2015 15:44
Dvacetiletý levý bek podepsal na Bazalech smlouvu do 30. června 2018.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: CPA Eduard Erben

Ostrava - Fotbalisty Ostravy před odjezdem na soustředění do Turecka posílil chorvatský obránce Luka Lučič, který přichází z Hajduku Split. Dvacetiletý levý bek podepsal na Bazalech smlouvu do 30. června 2018.

"Díky příchodu Luky, který je hráčem s velkým potenciálem, budeme mít více možností, jak řešit levou stranu sestavy. Mimo jiné by se mohl do záložní řady posunout náš odchovanec Daniel Holzer," uvedl na webu Ostravy předseda představenstva Petr Šafarčík.

Odchovanec Hajduku Lučič za první tým odehrál v domácí soutěži tři ligové zápasy a většinou nastupoval za rezervu. Chorvatsko také reprezentoval v mládežnických výběrech do 17 a 19 let. Lučič je první zimní defenzivní posilou Baníku, který po podzimní části opustili stopeři Jan Baránek (Plzeň) a naposled v úterý Patrizio Stronati (Austria Vídeň).

Na soustředění s Baníkem odjede i třiadvacetiletý brankář Jakub Andrejko, jenž na podzim hostoval v druholigovém Znojmě. Testovaný bosenský záložník Mirzad Mehanovič a obránce Oldřich Byrtus naopak ve výběru trenéra Petra Frňky chybějí. Další zadák Tomáš Vengřinek bude pokračovat v individuální přípravě po vážném zranění kolena.

 

Právě se děje

před 42 minutami

Tesco varuje před podvodnými SMS zprávami o výhře v soutěži. Firma žádnou neorganizuje

Společnost Tesco varuje před podvodníky, kteří rozesílají lidem SMS zprávy o tom, že si mají u ní vyzvednout výhru v soutěži. Firma informovala, že žádnou takovou soutěž neorganizuje a zákazníci nemají na uvedené zprávy reagovat.

"Tato podvodná aktivita poškozuje dobré jméno společnosti Tesco. Podniká proto všechny dostupné kroky, aby ochránila své zákazníky i své podnikání," uvedli zástupci firmy.

V případě pochybností mají podle nich zákazníci kontaktovat zákaznickou linku firmy 800 222 555 a ověřit si, jestli jde o její oficiální soutěž.

Další zprávy