Babí Majka, spousta klokanů a prasečí hlava. Fanoušci Bohemians demonstrovali kvůli Ďolíčku

Podívejte se na fotogalerii z úterní demonstrace fanoušků Bohemians 1905, kteří chtěli svojí přítomností na magistrátu podpořit koupi stadionu Ďolíček do městského vlastnictví.
"Nebuďte mimoni," vzkazovali dnes ráno fanoušci Bohemians radním pražského magistrátu před jednáním o možné koupi jejich stadionu městem, což by vršovický klub zachránilo před mnohými obtížemi.
Chtěli tak hlasitě vzkázat radním, aby se rozhoupali a odsouhlasili koupi Ďolíčku z rukou Bohemians Real, společnosti, která jej nyní vlastní a která ho Praze nabízí k prodeji.
Záměr přišla podpořit i skalní fanynka klokanů Marie Vomelová přezdívaná "Babí Majka". "Jsem tu, abych kluky podpořila, na Bohemku mě před osmi lety vzal můj syn a od té doby chodím pravidelně do kotle, občas jezdím i na výjezdy, když mi to peníze dovolí," řekla Aktuálně.cz čtyřiasedmdesátiletá důchodkyně.
Peníze jsou tu všeobecně problémem číslo jedna. Město se totiž zatím zrovna nemá k tomu, aby stadion koupilo. Ono 134 milionů není zrovna málo.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
15. 3. 2016 15:26
"Nebuďte mimoni," vzkazovali dnes fanoušci Bohemians radním pražského magistrátu během jednání o možné koupi jejich stadionu městem, což by vršovický klub zachránilo před mnohými obtížemi. Marně.
 

Právě se děje

Další zprávy