Nedvěd a spol. pálili jako zamlada. Odnesli to Němci

Prohlédněte si galerii z exhibičního utkání bývalých fotbalistů Česka a Německa, které bylo odvetou za finále Eura 1996 a v němž domácí pod vedení Pavla Nedvěda vyhráli 6:3.
Výsledek se tak výrazně lišil od toho historického, protože ve finále ME 1996 v Londýně tým Německa vyhrál 2:1 v prodloužení.
Češi nastoupili v téměř stejném složení jako před 19 lety ve Wembley a pod dirigentskou taktovkou Pavla Nedvěda s Patrikem Bergerem...
... přehráli německé legendy v čele s Lotharem Matthäusem.
Z českých opor ze šampionátu 1996 chyběli jen Vladimír Šmicer s Jiřím Němcem, naopak tým posílili Jan Koller...
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
25. 5. 2015 22:52
Prohlédněte si galerii z exhibičního utkání bývalých fotbalistů Česka a Německa, které bylo odvetou za finále Eura 1996 a v němž domácí pod vedení Pavla Nedvěda vyhráli 6:3.

Více o zápase českých a německých fotbalových hvězd minulosti čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 27 minutami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy